Przejdź do głównej treści
Rejsy Czartery Szkolenia żeglarskie i motorowodne
JMaster

Zatoka Gdańska z Jmaster Zatoka Gdańska z Jmaster Zatoka Gdańska z Jmaster

Zuch Zatoka z JMaster to cykl rejsów rozpoczynających i kończących w Gdańsku. Czasami nie trzeba wyjeżdżać daleko aby przeżyć fajną żeglarską przygodę. 

To będzie muzyczna rejs organizowany wspólnie przez JMaster i Zuch Załogę. Niczego nie zabraknie! Wieczorne wspólne szantowanie przy akomapniamencie kilku gitar, akordeonu i innych instrumentów to coś pięknego. Sami musicie sprawdzić ;)

Wszystkie jachty biorące udział w rejsie spotykają się na wspólne szantowanie  w sobotę około godziny 19:00 w Kapitanie Morganie.

Jacht

Żeglować będziemy którymś z jachtów z floty Jmaster, a jak będzie więcej chętnych to popłyniemy kilkoma jachtami. 

Trasa

Naszym celem jest Morgan na Helu i koncert szantowy. Spotykamy się w piątek wieczorem w Gdańsku – Sobieszewie. W sobotę rano wypływamy i zmierzamy w stronę Helu (jeśli tylko pogoda pozwoli). Tam odwiedzimy słynną żeglarską tawernę – Morgana. W niedzielę wracamy do Sobieszewa.

Można się zapisać do załogi która popłynie dalej na zachód – w tym przypadku wypływamy w czwartek 23 lutego około 21:00 i celem jest Łeba. Koszt udziału w dłuższym rejsie to 750 +ppp

Kasa jachtowa

Cena rejsu nie zawiera wyżywienia, opłat portowych i paliwa. Na początku zrobimy składkę na pokrycie tych kosztów. Jak starczy czasu to część zakupów zrobimy wcześniej, więc jeżeli masz jakąś specjalną dietę, czegoś nie lubisz to poinformuj nas o tym.

Dojazd
Rejsy rozpoczynają się i kończą w Gdańsku.

Trasa rejsu
Gdańsk - Hel - Sopot - Gdańsk
Termin i koszt rejsu
27.01.2023 - 29.01.2023
Zuch Zatoka z JMaster
560 PLN
Więcej informacji
Zatoka Gdańska z Jmaster
JMaster Newsletter JMaster
Interesują mnie: *
Czartery
Rejsy
Szkolenia
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
JMaster nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu