Przejdź do głównej treści
Rejsy Czartery Szkolenia żeglarskie i motorowodne
JMaster

Zuch Zatoka z JMaster vol. 2 Zuch Zatoka z JMaster vol. 2 Zuch Zatoka z JMaster vol. 2

Zuch Zatoka z JMaster to cykl rejsów rozpoczynających i kończących w Gdańsku. Nie trzeba wyjeżdżać daleko aby przeżyć fajną żeglarską przygodę.

To będzie muzyczna rejs organizowany wspólnie przez JMaster i Zuch Załogę. Niczego nie zabraknie! Wieczorne wspólne szantowanie przy akomapniamencie kilku gitar, akordeonu i innych instrumentów to coś pięknego. Wszystkie jachty biorące udział w rejsie spotykają się na wspólne szantowanie  w sobotę około godziny 19:00 w Kapitanie Morganie.

Trasa

Naszym celem jest koncert szantowy w pubie Morgan na Helu. Spotykamy się w piątek wieczorem w Gdańsku – Sobieszewie. W sobotę rano wypływamy i zmierzamy w stronę Helu (jeśli tylko pogoda pozwoli). Zespół szantowy Zuch Załoga bierze gitarę, akordeon itp. i idziemy do Morgana!. W niedzielę wracamy do Sobieszewa.

Można się zapisać do załogi która popłynie dalej na zachód – w tym przypadku wypływamy w czwartek 23 lutego około 21:00 i płyniemy w kierunku Łeby. Na sobotę wieczorem wracamy na Hel.

Jachty

S/Y Rumcajs
S/y Solka

Jeżeli będzie więcej chętnych to popłyniemy również innymi jachtami!
Chcesz dołączyć do nas ze swoim jachtem i załogą? Nie ma problemu, skontaktuj się z nami aby uzgodnić szczegóły!

Kasa jachtowa

Cena rejsu nie zawiera wyżywienia, opłat portowych i paliwa. Na początku zrobimy składkę na pokrycie tych kosztów. Jak starczy czasu to część zakupów zrobimy wcześniej, więc jeżeli masz jakąś specjalną dietę, czegoś nie lubisz to poinformuj nas o tym.

Dojazd

Początek i koniec rejsu jest w Gdańsku, ul Nadwiślańska 37. Można tam dojechać z dworca PKP Gdańsk Główny autobusem 186 lub samochodem (parking kosztuje 20 zł/dobę). 

Trasa rejsu
Gdańsk - Zatoka Gdańska i okolice - Gdańsk
Termin i koszt rejsu
24.02.2023 - 26.02.2023
Można przyjechać już w czwartek i popłynąć dalej!
560 PLN
Zuch Zatoka z JMaster vol. 2
JMaster Newsletter JMaster
Interesują mnie: *
Czartery
Rejsy
Szkolenia
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
JMaster nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu