Przejdź do głównej treści
Rejsy Czartery Szkolenia żeglarskie i motorowodne
JMaster

Jesteśmy dla żeglarzy ;-)

W tym roku na s/y "Migotka" cały lipiec żeglowałem po szkierach Sztokholmu, starając się z uczestnikami rejsów eksplorować znane i mniej znane miejsca. Żeglowanie po szkierach jest przyjemne, ale pełne nawigacyjnych wyzwań związanych ze specyficznym podłożem dna składającym się głównie ze skał wyłaniających się z wody niczym posągi.
Wrażenie robi kultura żeglowania i cisza - bez krzyków, bałaganu i śmieci. Przystanie i miejsca do cumowania skonstruowane dokładnie do tego czemu mają służyć - ani mniej, ani więcej. Życzliwi i pomocni sobie ludzie. 
Organizowanie rejsów w tym regionie dobrze wpisuje się w misję JMaster "Jesteśmy dla żeglarzy" i  - jak każdemu - jest mi bardzo miło, kiedy ktoś docenia to co staramy się robić. Dziękujemy i zapraszamy!

Tutaj link do wpisu na Facebook:
https://www.facebook.com/groups/262932323873709/posts/1884570455043213

Jesteśmy dla żeglarzy ;-)
JMaster Newsletter JMaster
Interesują mnie: *
Czartery
Rejsy
Szkolenia
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
JMaster nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu