Przejdź do głównej treści
Rejsy Czartery Szkolenia żeglarskie i motorowodne
JMaster

Rejsy Rejsy Rejsy

Jakie są nasze rejsy?

  • Nasze rejsy to rejsy szkoleniowe. Każdy uczestnik bierze czynny udział w prowadzeniu jachtu. Nasi kapitanowie to w większości również instruktorzy żeglarstwa, którzy bardzo chętnie dzielą się swoją wiedzą.
  • Nasze rejsy to rejsy turystyczne. Rejs to nasze upragnione wakacje, więc trasy rejsów są tak przygotowane, żeby uczestnicy mieli możliwość odwiedzenia najciekawszych portów na trasie żeglugi. Zabierzemy Was na górską wycieczkę, pokażemy najlepszą restaurację lub lokalną destylarnię, złowimy kilka ryb, odwiedzimy bezludną wysepkę. Nasi kapitanowie znają miejsca, w które Was zabierają i chętnie dzielą się swoim doświadczeniem.
  • Nasze rejsy to rejsy stażowe. Wszyscy uczestnicy rejsów otrzymają od kapitana opinię z rejsu będącą potwierdzeniem odbycia stażu i praktyki pływania na jachcie morskim. Rejsy prowadzimy w różnych zakątkach Europy i świata po to, żeby umożliwić Wam zdobycie wszechstronnego żeglarskiego doświadczenia. Ilośc godzin stażowych zależy od trasy rejsu.

Przede wszystkim jednak nasze rejsy to przygoda i świetna zabawa dla każdego! Żeglarskie doświadczenia nie jest wymagane - wszystkiego Was nauczymy.

W 2024 r. zabieramy Was:

  • na Bałtyk - Zatoka Gdańska, Szkiery Sztokholmu, Cieśniny Duńskie;
  • do Norwegii;
  • na Spitzbergen;
  • na Majorkę.

Rejsy od 3 do 14 dni. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy!

l

Uczestnicząc w rejsach uzyskasz staż niezbędny do uzyskania wyższych stopni żeglarskich. 

Regulamin świadczenia usług

Polityka prywatności

Rejsy
Rejs wokół Bornholmu
JMaster

Jak wyglądają nasze rejsy?

Co zabrać ze sobą na rejs?:

Co będziemy jedli podczas rejsu?

Dokąd popłyniemy?

Nasi kapitanowie

Dowiedz się więcej
Rejsy
JMaster Newsletter JMaster
Interesują mnie: *
Czartery
Rejsy
Szkolenia
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
JMaster nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu