Przejdź do głównej treści
Wynajem jachtów, organizacja rejsów morskich
JMaster

O nas O nas O nas

JMaster to firma rodzinna. Żeglować, w naszej rodzinie, zaczynał nasz tata ponad 40 lat temu, w czasach kiedy jachty morskie często nie posiadały silników, a nawigację prowadziło się przy pomocy kompasu, papieru i ołówka. Ja i mój brat żeglujemy od kołyski, a jak twierdzi nasz tata, zaczynaliśmy jeszcze wcześniej. Żeglowaliśmy rodzinnie po różnych akwenach. Zaczynaliśmy od śródlądzia - głównie Mazury ale były również i inne rejony Polski. Później Bałtyk, Grecja, Chorwacja itd. Tatę wywiało kilka razy na Karaiby, a raz zaczął na Kanarach, a zakończył na St Luci. Było to w regatach ARC w 2005 roku. Zajęli wtedy 16 miejsce przy 235 startujących.

Nazywam się Jarosław Sykson. Żeglarstwo fascynowało mnie od dzieciństwa. Żeglowanie po morzach zacząłem jako student I roku Politechniki Warszawskiej na Wydziale (wówczas) Mechaniczno-Technologicznym. Po ukończeniu studiów związałem się z prężnie działającym w tamtych czasach Klubem Morskim "Bryza".
Od tamtego czasu żeglarstwo z pasji stało się moją pracą. Obecnie posiadam uprawnienia Kapitana Jachtowego, Instruktora żeglarstwa i brytyjski stopień Yacht Master, który uzyskałem w cieśninie Solent w 2004 roku. W 2008 roku kupiłem swój pierwszy jacht morski, który stał sie zaczątkiem powstania firmy JMaster.pl. Obecnie w naszej flocie posiadamy 8 jachtów pełnomorskich. Zdobyte przez ponad 40 lat doświadczenia staram się przekazywać młodszym koleżankom i kolegom w ramach organizowanych przez JMaster kursów.

Nazywam sie Artur Sykson. Kontynuując tradycję rodzinną również jestem absolwentem Politechniki Warszawskiej oraz pasjonatem żeglarstwa. Posiadam uprawnienia Kapitana Jachtowego, Instruktora żeglarstwa oraz Instruktora motorowodnego. W firmie JMaster.pl zajmuję się utrzymaniem floty oraz czarterami.

 

O nas
S/Y Solka
JMaster

Pływamy od wielu lat

Szkoleniem w firmie zajmuje się głównie nasz tata. Oczywiście z naszą pomocą. Na początku szkolenia zadaje zwykle pytanie. Co powinien robić skiper w czasie rejsu? Prawidłowa odpowiedź to myśleć, myśleć i jeszcze raz myśleć i tego właśnie uczy kursantów. Za sprawy związane z kondycją i czarterowaniem jachtów odpowiadam ja. W końcu utrzymywanie przez kilkanaście lat flotylli kilku jachtów czegoś mnie nauczyło, a że nasze jachty się nie psują (podobnie jak wszystkich flot czarterowych) wiedzą wszyscy. Jednak po to żeby się nie psuły trzeba wkładać w nie ciężką pracę i to nie tylko w sezonie. Powiedział bym, że jachty wymagają więcej pracy w zimie niż w lecie.

JMaster

Co oferujemy?

Posiadamy niewielką flotę 8 pełnomorskich jachtów na których organizowane są rejsy zarówno po Bałtyku jak i innych pobliskich akwenach. Pływaliśmy na Nordkapp, Morze Irlandzkie, Islandię. Jednego roku nasza łódka zapędziła się nawet na Grenlandię.

O nas

Dodatkowe zalety oferty

Wysoka jakość usług i obsługi klienta to dziś już norma, to oczywiste.
Minimum formalności i indywidualne podejście do każdego zamawiającego, to podoba się uczestnikom naszych imprez.
Dbałość o sprzęt i bezpieczeństwo załogi, to jedna z naszych głównych cech która nasz wyróżnia.  Atestowane środki bezpieczeństwa, kamizelki, tratwy ratunkowe, środki pirotechniczne, środki wzywania pomocy, gaśnice, to nasza ciągła dbałość o ich bieżące przeglądy i konserwacje.
Przy wysokiej jakości sprzętu i naszych imprez, nasze ceny są umiarkowane.

 

Doświadczenie
Doświadczenie

Nasza firma powstała z pasji do żeglarstwa i z pasją jest rozwijana. Nie tylko prowadzimy ten biznes ale jesteśmy aktywnymi żeglarzami.

Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo

Może nasze jachty nie są najnowsze, ale są bardzo solidne. Szczególnie dbamy o elementy i wyposażenie zapewniające ich bezpieczną eksploatację. 

Elastyczność
Elastyczność

Nasza misja to: "Jesteśmy dla żeglarzy" a więc dla Ciebie. Dopasujemy się do Twoich potrzeb. Kontaktuj się z nami, chociażby tylko po to aby zapytać lub porozmawiać.

Odpowiedzialność
Odpowiedzialność

Nasze jachty są ubezpieczone. Gwarantujemy zwrot wpłat w przypadku odwołania imprezy z powodu zachorowania na COVID-19 lub urzędowej kwarantanny.

JMaster Newsletter JMaster
Interesują mnie: *
Czartery
Rejsy
Szkolenia
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
JMaster nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu