Przejdź do głównej treści
Rejsy Czartery Szkolenia żeglarskie i motorowodne
JMaster

O nas O nas O nas

JMaster.pl to firma rodzinna. Żeglować, w naszej rodzinie, zaczynał nasz tata ponad 40 lat temu, w czasach kiedy jachty morskie często nie posiadały silników, a nawigację prowadziło się przy pomocy kompasu, papieru i ołówka. Ja i mój brat żeglujemy od kołyski, a jak twierdzi nasz tata, zaczynaliśmy jeszcze wcześniej. Żeglowaliśmy rodzinnie po różnych akwenach. Zaczynaliśmy od śródlądzia - głównie Mazur, ale były również i inne rejony Polski. Później Bałtyk, Grecja, Chorwacja itd. Tatę wywiało kilka razy na Karaiby, a raz zaczął na Kanarach, a zakończył na St Lucii. Było to w regatach ARC w 2005 roku. Zajęli wtedy 16 miejsce przy 235 startujących.

Nazywam się Jarosław Sykson. Żeglarstwo fascynowało mnie od dzieciństwa. Żeglowanie po morzach zacząłem jako student I roku Politechniki Warszawskiej na Wydziale (wówczas) Mechaniczno-Technologicznym. Po ukończeniu studiów związałem się z prężnie działającym w tamtych czasach Klubem Morskim "Bryza".
Od tamtego czasu żeglarstwo z pasji stało się moją pracą. Obecnie posiadam uprawnienia Kapitana Jachtowego, Instruktora żeglarstwa i brytyjski stopień Yacht Master, który uzyskałem w cieśninie Solent w 2004 roku. W 2008 roku kupiłem swój pierwszy jacht morski, który stał sie zaczątkiem powstania firmy JMaster.pl. Obecnie posiadamy całą flotę jachtów pełnomorskich. Zdobyte przez ponad 40 lat doświadczenia staram się przekazywać młodszym koleżankom i kolegom w ramach organizowanych przez JMaster kursów.

Nazywam się Artur Sykson. Kontynuując tradycję rodzinną również jestem absolwentem Politechniki Warszawskiej oraz pasjonatem żeglarstwa. Posiadam uprawnienia Kapitana Jachtowego, Instruktora żeglarstwa oraz Instruktora motorowodnego. W firmie JMaster.pl zajmuję się utrzymaniem floty oraz czarterami.

Mam na imię Sebastian. Pływaniem zajmuję się odkąd pamiętam, a podobno zacząłem już przed urodzeniem. Rodzice mieli wtedy drewnianą Omegę na Zalewie Zegrzyńskim i to na niej spędzaliśmy wolny czas, a w wakacje Mazury Omega i namiot. Pamiętam jakim szokiem było dla mnie, gdy w wieku około 10 lat, po dzieciństwie spędzonym na przeciekającej Omedze, rodzice zakupili 9-metrową żaglówkę kabinową. To był hotel 5 gwiazdkowy, z którego nie trzeba było wybierać wody po każdym pływaniu ;). Wtedy też odbyłem pierwszy kurs żeglarski - na patent żeglarza jachtowego (przepisy pozwalały na to od 10 roku życia). Później doszły motorówki, rejsy morskie i zdobywane kolejne doświadczenia i uprawnienia. W 2004 postanowiłem zacząć dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem żeglarskim. Wtedy zostałem instruktorem i rozpocząłem przygodę z uczeniem innych.

O nas
S/Y Solka
JMaster

Pływamy od wielu lat

Szkoleniem w firmie zajmuje się głównie nasz tata. Oczywiście z naszą pomocą. Na początku szkolenia zadaje zwykle pytanie: Co powinien robić skiper w czasie rejsu? Prawidłowa odpowiedź to myśleć, myśleć i jeszcze raz myśleć i tego właśnie uczy kursantów. Za sprawy związane z kondycją i czarterowaniem jachtów odpowiadam ja. W końcu utrzymywanie przez kilkanaście lat flotylli kilku jachtów czegoś mnie nauczyło, a to że nasze jachty się nie psują (podobnie jak wszystkich flot czarterowych) wiedzą wszyscy. Jednak po to żeby się nie psuły trzeba wkładać w nie ciężką pracę i to nie tylko w sezonie. Powiedziałbym, że jachty wymagają więcej pracy w zimie niż w lecie.

JMaster

Co oferujemy?

Posiadamy niewielką flotę 8 pełnomorskich jachtów, na których organizowane są rejsy zarówno po Bałtyku jak i innych pobliskich akwenach. Pływaliśmy na Nordkapp, Morze Irlandzkie, Islandię. Jednego roku nasza łódka zapędziła się nawet na Grenlandię.

O nas

Dodatkowe zalety oferty

Wysoka jakość usług i obsługi klienta to dziś już norma, to oczywiste.
Minimum formalności i indywidualne podejście do każdego zamawiającego, to podoba się uczestnikom naszych imprez.
Dbałość o sprzęt i bezpieczeństwo załogi to jedna z głównych cech, która nasz wyróżnia. Atestowane środki bezpieczeństwa, kamizelki, tratwy ratunkowe, środki pirotechniczne, środki wzywania pomocy, gaśnice, to nasza ciągła dbałość o ich bieżące przeglądy i konserwacje.
Przy wysokiej jakości sprzętu i naszych imprez, nasze ceny są umiarkowane.

 

Doświadczenie
Doświadczenie

Nasza firma powstała z pasji do żeglarstwa i z pasją jest rozwijana. Nie tylko prowadzimy ten biznes ale jesteśmy aktywnymi żeglarzami.

Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo

Może nasze jachty nie są najnowsze, ale są bardzo solidne. Szczególnie dbamy o elementy i wyposażenie zapewniające ich bezpieczną eksploatację. 

Elastyczność
Elastyczność

Nasza misja to: "Jesteśmy dla żeglarzy" a więc dla Ciebie. Dopasujemy się do Twoich potrzeb. Kontaktuj się z nami, chociażby tylko po to aby zapytać lub porozmawiać.

Odpowiedzialność
Odpowiedzialność

Nasze jachty są ubezpieczone. Gwarantujemy zwrot wpłat w przypadku odwołania imprezy z powodu zachorowania na COVID-19 lub urzędowej kwarantanny.

JMaster Newsletter JMaster
Interesują mnie: *
Czartery
Rejsy
Szkolenia
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
JMaster nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu