Przejdź do głównej treści
Rejsy Czartery Szkolenia żeglarskie i motorowodne
JMaster

informacje formalne informacje formalne informacje formalne

 1. informacje o firmie znajdują się w zakładce "kontakt" (z prawej stronie na górze)
 2. adresy, gdzie można składać reklamacje znajdują się w zakładce "kontakt" (z prawej stronie na górze)
 3. sposób realizacji zamówienia:
  1. Czarter jachtu: Jacht przekazywany jest do dyspozycji klienta w ustalonym z nim miejscu i dacie, po potwierdzeniu, że w dniu rozpoczęcia czarteru klient posiada wymaganie przepisami uprawnienia.
  2. Rejsy, Szkolenia i egzaminy: usługa rozpoczyna się w dniu podanym w ogłoszeniu informującym o wydarzeniu. Uczestnicy wykupując miejsce na rejsie/szkoleniu zobowiązują się pełnić funkcję członka załogi, wykonywać wpływające na bezpieczeństwo żeglugi polecenia osoby prowadzącej jacht. 
 4. procedurę / politykę zwrotów: kwota wpłacona za czarter jachtu, rejsy, szkolenia podlega zwrotowi tylko jeżeli klient wskaże inną osobę, która przejmie ogół praw i obowiązków wynikających z umowy.
 5. procedurę / politykę reklamacji;: Reklamacje należy składać pisemnie na adres wskazany w dziale kontakt. Zostaną one rozpatrzone zgodnie z obowiązującymi przepisami
 6. procedurę / politykę ochrony danych osobowych: znajduje się na stronie https://www.jmaster.pl/polityka-prywatnosci
 7. ograniczenia realizacji zamówienia: W przypadku zdarzeń losowych na które nie mieliśmy wpływu (zatonięcie, kradzież jachtu, niezdolność do żeglugi itp. zastrzegamy prawo do odwołania wydarzenia. W takim przypadku klient otrzyma zwrot wpłaconej wcześniej kwoty.
 8. dostępne formy płatności: Forma płatności za każdym razem ustalana jest indywidulnie. Osoby, które chcą otrzymać fakturę, mają obowiązek podać dane do faktury przed dokonaniem płatności
 9. treść gwarancji i usług posprzedażnych oraz sposobie ich realizacji: Po zakończeniu rejsu, szkolenia, czarteru, egzaminu dalsze usługi nie są realizowane
 10. kodeks dobrych praktyk: zasady dobrej praktyki żeglarskiej dostępne są tutaj.
informacje formalne
JMaster Newsletter JMaster
Interesują mnie: *
Czartery
Rejsy
Szkolenia
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
JMaster nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu