Przejdź do głównej treści
Rejsy Czartery Szkolenia żeglarskie i motorowodne
JMaster

Jak wyglądają nasze rejsy? Jak wyglądają nasze rejsy? Jak wyglądają nasze rejsy?

Jak wyglądają nasze rejsy?

Czy to jest tak, że cały tydzień spędzamy na jachcie i nic tylko pływamy?

No cóż zależy jaki rejs, ale w zdecydowanej większości przypadków odpowiedź jest prosta - NIE! Bardzo lubimy rejsy, które łączą żeglowanie z innymi aktywnościami. Czasem jest bardziej aktywnie i w przerwie od żeglowania proponujemy Wam górskie wycieczki, czy intensywne zwiedzanie okolicy. Innym razem podczas rejsu szukamy urokliwych zatoczek albo saun i skupiamy się na regeneracji i odpoczynku, Oczywiście mamy też rejsy dla prawdziwych wilków morskich z duża ilością godzin na morzu i kilkudziesięciogodzinnymi przelotami. 

Przepis na sukces? Wybrać rejs odpowiedni dla naszych potrzeb? Jeśli macie wątpliwości co będzie dla Was najlepsze to piszcie na ania@jmaster.pl lub dzwońcie 663 155 111.

Jaki rejs wybrać w 2024?

To zależy na czym Ci zależy:

  • Boisz się choroby morskiej? Wybierz akwen osłonięty od fali np. Szkiery Sztokholmu albo niektóre odcinki norweskiego wybrzeża (Lofoty, rejs Trondheim - Alesund).
  • Chesz potrenować nawigację? Polecamy Szkiery i Norwegię.
  • Praktyczny trening MPZZM? Wybierz cieśniny duńskie.
  • Dużo godzin na morzu i długie przeloty? Majówka na Bałtyku albo rejs z Goeteborga do Gdańska.
  • Chill i relaks? Szkiery, Majorka albo...Lofoty.

Podczas naszych rejsów wszyscy załoganci uczestniczą w prowadzeniu jachtu. Załoga podzielona jest zazwyczaj na 3 lub 4 wachty, które w wyznaczonych godzinach odpowiadają za prowadzenie jachtu. Uczestnicy rejsu sterują, prowadzą obserwację i odpowiadają za nawigację. Dodatkowo każdego dnia jedna z wacht odpowiadają za kambuz, czyli przygotowuje posiłki dla całej załogi. Nie oznacza to, że płynąc na rejs trzeba mieć jakieś doświadczenie. W końcu każdy kiedyś zaczynał.

Co będziemy jeść?

Mamy niezłe doświadczenie w rejsowej logistyce. Zaproponujemy menu na cały rejs, tak, żeby było smacznie i żeby jedzenia nie brakło, ale tez, żeby nic się nie zmarnowało. Na początku rejsu robimy wspólne zakupy, a w trakcie rejsu wspólnie gotujemy 9bez obaw, gotowanie obiadu dla 8 osób według naszego przepisu trwa 15 minut i nie wymaga żadnych umiejętności kulinarnych).

 

Jak wyglądają nasze rejsy?
JMaster Newsletter JMaster
Interesują mnie: *
Czartery
Rejsy
Szkolenia
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
JMaster nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu