Przejdź do głównej treści
Rejsy Czartery Szkolenia żeglarskie i motorowodne
JMaster

Kapitanowie JMaster Kapitanowie JMaster Kapitanowie JMaster

Kto poprowadzi Wasz rejs?

Jarosław Sykson - KJ, SRC, STCW, Instruktor Żeglarstwa PZŻ - kamień węgielny i pomysłodawca Jmaster.pl skarbnica wiedzy i doświadczenia. Żeglarstwo to jego życie i pasja, którą chętnie dzieli się z każdym, kto chce rozwijać swoje umiejętności.
Artur Sykson - KJ, SRC, STCW, Instruktor Żeglarstwa PZŻ - oaza spokoju i ostoja cierpliwości, manewrować nauczy każdego. Ulubiony kierunek rejsów – Szkiery Stokholmu i Alandy – spokojne żeglowanie połączone z saunowaniem i morskimi kąpielami w pięknych okolicznościach przyrody to zdecydowanie jego żywioł. Inna sprawa, że najczęściej prowadzi rejsy wymagające wiedzy, doświadczenia i opanowania.
Anna Sykson - JSM, SRC, STCW, Nauczyciel Żeglowania PZŻ. Kilka miesięcy w roku spędza pod żaglami. Jej drugą, obok morza, pasją są góry, więc Norwegia od razu stała się jej ulubionym kierunkiem podczas rejsów. Lubi odnajdować odludne miejsca, trudno osiągalne od strony lądu, a o takie podczas rejsów nietrudno (jeśli tylko trochę poszukać).
Magdalena Syposz - JSM, SRC, STCW - kilka lat temu popłynęła w swój pierwszy rejs trochę przez przypadek, ale ten tydzień sporo pozmieniał w jej życiu i szybko wróciła na jacht.. Pod żaglami spędza kilka miesięcy w roku w charakterze kapitana, załoganta, kuka. Cieszy ją zarówno leniwe szwendanie się po morzu Jońskim, jak i styczniowa deliwerka na Biskajach. Ulubiony kierunek rejsów? Jak dotąd Svalbard. 
Michał Nowak - KJ, LRC, Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ, oficer Zawidszy Czarnego - w żeglarstwie najbardziej ceni możliwość oderwania się od zgiełku miasta i bycia poza zasięgiem komórkowym. Lubi odwiedzać kameralne porty, w których nie ma tłumu turystów. Poza aktywnym uprawianiem żeglarstwa interesuje go również cała otoczka - historie dawnych wypraw, etykieta żeglarska i szeroko rozumiana kultura marynistyczna. Oprócz żeglowania lubi też jeździć na nartach, grać na gitarze oraz trenuje strzelectwo sportowe.

 

Kapitanowie JMaster
JMaster Newsletter JMaster
Interesują mnie: *
Czartery
Rejsy
Szkolenia
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
JMaster nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu