Przejdź do głównej treści
Rejsy Czartery Szkolenia żeglarskie i motorowodne
JMaster

Regulamin Warszawa Regulamin Warszawa Regulamin Warszawa

Zasady uczestnictwa w rejsach oraz szkoleniach
 1. Zasady ogólne
  1. Poniższe zasady dotyczą wyłącznie rejsów, szkoleń i egzaminów zwanych dalej imprezami, których organizatorem jest Jmaster.pl Sebastian Sykson ul. Kadrowa 33c, 04-421 Warszawa, NIP: 951 202 77 68.
  2. W imprezach mogą brać udział wyłącznie osoby, których stan zdrowia pozwala na swobodne wchodzenie na pokład, wysiadanie z jachtu i pracę w charakterze członka załogi. Udział osób niepełnoletnich wymaga wcześniejszych ustaleń z organizatorem.
  3. Terminy i trasy rejsów ustala Organizator.
  4. Podane trasy rejsów mają charakter orientacyjny. Ostateczną decyzję o trasie i zawinięciu do konkretnego portu podejmuje kapitan, kierując się względami bezpieczeństwa załogi, jachtu oraz dobrą praktyką.
  5. W trakcie imprez, wszystkie osoby znajdujące się na jachcie są załogą. Zarówno w dzień, jak i w nocy każda osoba znajdująca się na pokładzie ma obowiązek wykonywać polecenia kapitana związane z bezpieczeństwem żeglugi i jachtu. 
  6. Część usług Jmaster.pl świadczonych jest sezonowo. W takim przypadku informacja o terminach realizacji danego produktu zawarta jest w informacjach o tym produkcie na stronie internetowej.
  7. Termin ważności: jeśli przy danym produkcie nie zaznaczono inaczej to zakupiony Voucher ważny jest rok - licząc od daty zakupu. Oznacza to że usługę należy zrealizować w ciągu okresu ważności vouchera. Po upływie daty ważności Voucher uznaje się za przeterminowany i nie możliwa jest jego realizacja.
 2. Płatność za usługę realizowana jest za pośrednictwem formularza rejestracyjnego, oraz bramki płatności umożliwiających dokonanie szybkiego przelewu, płatności blik, kartą oraz przelewu tradycyjnego.
 3.  Uczestnictwo
  1. Rezerwacja miejsca następuje zgodnie z informacją podaną w ogłoszeniu o imprezie lub na voucherze. Jeśli informacja nie jest podana, to rezerwacja następuje w oparciu o kolejność wpłat za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie jmaster.pl
  2. Po zakupie usługi wysyłany jest voucher na którym widnieją wszystkie informacje jak zrealizować daną usługę.
   W przypadku zakupu szkoleń, w ciągu 24 godzin udostępniane są materiały do e-learningu. 
  3. Odwołanie usługi trwającej krócej niż 1 dzień. Realizację usługi można odwołać  najpóźniej 2 dni przed umówionym terminem, wyłącznie wiadomością SMS zawierającą numer dokumentu uprawniającego do realizacji usługi (np nr Voucheru) i umówiony termin realizacji który odwołujemy. W takim przypadku osoba dysponująca Voucherem ma prawo zarezerwować inny termin w uzgodnieniu z organizatorem. Organizator, z przyczyn od niego niezależnych (np. zmieniających się warunków atmosferycznych) ma prawo odwołać realizację usługi do momentu jej rozpoczęcia lub nawet przerwać ją w trakcie trwania. Jeśli umówiony termin nie zostanie odwołany, usługę uznaje się za zrealizowaną. 
  4. Egzaminy są organizowane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyki z dnia 9 kwietnia 2013 r. w sprawie uprawiania turystyki wodnej.
  5. Uczestnicy imprez są zobowiązani zabrać ze sobą odzież adekwatną do rejonu pływania i przewidywanych warunków atmosferycznych (w tym nieprzemakalne obuwie, sztormiak, śpiwór itp.)
  6. Dokonanie wpłaty jest równoważne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
  7. Dane osobowe podane mailem i/lub w szczegółach przelewu zostaną wykorzystane do celów związanych z organizacją rejsu oraz w celach finansowo - księgowych związanych z uczestnictwem.
  8. Informacje o płatności i sposobie dostawy znajdują się w informacjach o poszczególnych usługach/produktach
 4. Odstąpienie od umowy
  1. Rezygnacja z zakupionego Vouchera odbywa się wyłącznie na pisemny wniosek (e-mail lub list polecony na adres siedziby firmy). Rezygnacja możliwa jest pod warunkiem że usluga której dotyczy voucher nie została rozpoczęta.
  2. W przypadku usług nie realizowanych za pomocą vouchera, rezygnacja z udziału następuje na skutek:
   1. Pisemnego (mail) oświadczenia o rezygnacji.
   2. Nie dokonania wpłat w ustalonym terminie.
   3. Na wniosek kapitana w przypadku odmowy pokrycia przypadającej na daną osobę kosztów artykułów spożywczych, opłat portowych itp.
   4. Nie stawienia się w porcie zaokrętowania w dniu rozpoczęcia.
   5. Wyokrętowania przed datą zakończenia.
  3. Osoba rezygnująca z udziału może wskazać nowego uczestnika (spełniającego wymagania opisane powyżej w punkcie 1.2), który będzie mógł w całości wykorzystać wpłaconą wcześniej kwotę. Jeżeli rezygnacja nastąpi 60 dni przed rozpoczęciem lub gdy organizatorowi uda się zapełnić zwolnione miejsce, zwracana jest wpłacona wcześniej kwota pomniejszona o zaliczkę.
  4. Jeżeli miejsce na rejsie, zwolnione przez osobę rezygnującą z uczestnictwa nie zostanie zajęte przez inną osobę, to rezygnacja nie zwalnia z obowiązku wpłacenia przypadających na tą osobę kosztów ropy i opłat portowych. Organizator na wniosek pozostałych uczestników może poprosić o wpłacenie przypadającej na tą osobę kwoty.
  5. W przypadku nie odbycia się imprezy z winy organizatora (awaria jachtu, brak kapitana, niewystarczająca ilość zgłoszeń itp.), wyznaczany jest nowy termin lub zwracana jest całość wpłaconej wcześniej kwoty. 
 5. Polityka reklamacji. Reklamacje można składać na adres sebastian@jmaster.pl. Zostanie ona rozpatrzona w ciągu 14 dni od zgłoszenia, zgodnie z przepisami obowiązującymi w dniu zajścia zdarzenia, którego dotyczy reklamacja.
Regulamin Warszawa
JMaster Newsletter JMaster
Interesują mnie: *
Czartery
Rejsy
Szkolenia
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
JMaster nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu