Przejdź do głównej treści
Rejsy Czartery Szkolenia żeglarskie i motorowodne
JMaster

Goeteborg - Stavanger Goeteborg - Stavanger Goeteborg - Stavanger

Rejs zaczynamy i kończymy w Goeteborgu i kierujemy się w stronę morza Północnego. Planujemy przystanek w Skagen, gdzie łączą się wody tych dwóch akwenów. Dalej nasza trasa wiedzie w stronę Norwegii. Chcemy odwiedzić Flekkefjord, gdzie czeka nas wycieczka malowniczą drezyną. Po drodze być może zobaczymy także  Kristiansand. Druga część rejsu to malownicze szkiery w okolicy Stavanger i jeden z najpiękniejszych norweskich fiordów - Lysefiord. Chętni mogą wybrać się na wycieczkę na Preikestolen. Rejs kończymy w Stavanger. 

Rejs z dużą ilością żeglowania ( zakładamy min. 70 godzin), w planie są też nocne przeloty. Zarówno Goeteborg jak i Stavanger mają bardzo dobre połączenia lotnicze z Polską. Pomagamy w organizacji lotów.

Termin: 8-18 maja 2024 r.

Koszt: 1600 zł koja + składka jachtowa (ok 1100 zł) + dojazd. Składka jachtowa obejmuje koszt paliwa, portów, wyżywienia kupowanego przez załogę.)

Jacht:  Elektra

Kapitan: Artur Sykson

Informujemy iż, wszystkie nasze rejsy są rejsami stażowo-szkoleniowymi. Mają one na celu rozwój praktycznych umiejętności żeglarskich. Opinia z rejsu, którą otrzymasz będzie potwierdzeniem zdobytego stażu niezbędnego do uzyskania patentów i kwalifikacji żeglarskich. Podczas rejsu będziesz członkiem załogi, a nie turystą.

Trasa rejsu
Goeteborg - Stavanger
Goeteborg - Skagen - Flekkefjord - Preikestolen - Lysefiord - Stavanger
Termin i koszt rejsu
08.05.2024 - 18.05.2024
5 wolnych koi
Więcej informacji
Goeteborg - Stavanger
JMaster Newsletter JMaster
Interesują mnie: *
Czartery
Rejsy
Szkolenia
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
JMaster nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu