Przejdź do głównej treści
Rejsy Czartery Szkolenia żeglarskie i motorowodne
JMaster

Rejs z Kołobrzegu do Goteborg Rejs z Kołobrzegu do Goteborg Rejs z Kołobrzegu do Goteborg

Rejs zaczynamy w Kołobrzegu Dalej kierujemy się w stronę Kopenhagi, Helsingoru i dalej do Goteborgu. Trasa daje nam ogrom możliwości. Przed nami zamek Hamleta w Helsingor, wyspa Ven. Pożeglujemy w poszukiwaniu mniej znanych porcików, których na wybrzeżu duńskim i szweckim można znaleźć całkiem sporo. .

Koszt: 1600 zł/osobę

Jacht:  Elektra (Bavaria 41)

Cena zawiera:

  • Czarter jachtu,
  • Zatrudnienie skippera.

Cena nie zawiera:

  • Wyżywienia,
  • Dojazdu do miejsca zaokrętowania
  • Opłat portowych,
  • Paliwa do jachtu.

Ilość dni: 7

Informujemy iż, wszystkie nasze rejsy są rejsami stażowo-szkoleniowymi. Mają one na celu rozwój praktycznych umiejętności żeglarskich. Opinia z rejsu, którą otrzymasz będzie potwierdzeniem zdobytego stażu niezbędnego do uzyskania patentów i kwalifikacji żeglarskich. Podczas rejsu będziesz członkiem załogi, a nie turystą.

Trasa rejsu
Kołobrzeg - Kopenhaga - Goteborg
Termin i koszt rejsu
09.05.2026 - 16.05.2026
są wolne miejsca
Rejs z Kołobrzegu do Goteborg
JMaster Newsletter JMaster
Interesują mnie: *
Czartery
Rejsy
Szkolenia
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *
Komunikat
Zamknij
JMaster nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu