Przejdź do głównej treści
Rejsy Czartery Szkolenia żeglarskie i motorowodne
JMaster

Kopenhaga - Oslo (Sandefjord) Kopenhaga - Oslo (Sandefjord) Kopenhaga - Oslo (Sandefjord)

Rejs zaczynamy w Kopenhadze, która jest świetnie skomunikowana z większością Polskich miast. Dalej kierujemy się w stronę morza Północnego przez słynne cieśniny Kattegat i Skagerrak, o których marzy chyb a każdy żeglarz. Nasza trasa daje nam ogrom możliwości. Przed nami zamek Hamleta w Helsingor, wyspa Ven, planujemy też przystanek w Skagen, gdzie łączą się wody morza Bałtyckiego i Północnego. ALE... być może zamiast duńskiego Helsingor wybierzemy szwedzkie Helsinborg, a zamiast Skagen Goeteborg. A może pożeglujemy w poszukiwaniu mniej znanych porcików, których na wybrzeżu duńskim i norweskim można znaleźć całkiem sporo. Dalej nasza trasa wiedzie w stronę Norwegii. Rejs kończymy w Sandefjordzie w sobotę rano (10 km od lotniska Torp). Siatka połączeń lotniczych pozwala połączyć rejs z weekendowym zwiedzaniem Oslo.

Termin: 8 - 15 czerwca 2024 r.

Koszt: 1600 zł koja + składka jachtowa (ok 1000 zł) + dojazd. Składka jachtowa obejmuje koszt paliwa, portów, wyżywienia kupowanego przez załogę, a także transit log (50 zł od osoby)

Jacht:  Reset

Kapitan: Michał Nowak

Informujemy iż, wszystkie nasze rejsy są rejsami stażowo-szkoleniowymi. Mają one na celu rozwój praktycznych umiejętności żeglarskich. Opinia z rejsu, którą otrzymasz będzie potwierdzeniem zdobytego stażu niezbędnego do uzyskania patentów i kwalifikacji żeglarskich. Podczas rejsu będziesz członkiem załogi, a nie turystą.

Trasa rejsu
Kopenhaga - Oslo (Sandefjord)
Kopenhaga - Kattegat - Skagerrak - Sandefjord
Termin i koszt rejsu
08.06.2024 - 15.06.2024
2 wolne koje
Więcej informacji
Kopenhaga - Oslo (Sandefjord)
JMaster Newsletter JMaster
Interesują mnie: *
Czartery
Rejsy
Szkolenia
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
JMaster nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu