Przejdź do głównej treści
Rejsy Czartery Szkolenia żeglarskie i motorowodne
JMaster

Lofoty w wersji chill Lofoty w wersji chill Lofoty w wersji chill

Rejs zaczynamy i kończymy w Bodo. Przed nami 8 dni spokojnego żeglowania i podziwiania uroków Lofotów. Odwiedzimy miejscowość o wdzięcznej i krótkiej nazwie, czyli A, uroczy port w Reine z pocztówkowymi krajobrazami, a jeśli pogoda pozwoli to dalej pożeglujemy wzdłuż południowego brzegu Lofotów do Trollfiordu. Czekają nas dwa nieco dłuższe – kilkugodzinne przeloty po wodach odsłoniętych, gdzie możemy spotkać trochę fali, poza tym żegluga w bezpośrednim sąsiedztwie brzegu.

Termin: 12-19 lipca

Koszt: 2400 zł koja + składka ok 1500 zł + loty. Składka jachtowa obejmuje koszt paliwa, portów, wyżywienia kupowanego przez załogę.

Jacht: Elektra (jacht 4-kabinowy, nikt nie śpi w mesie)

Kapitan: Anna Sykson

Informujemy iż, wszystkie nasze rejsy są rejsami stażowo-szkoleniowymi. Mają one na celu rozwój praktycznych umiejętności żeglarskich. Opinia z rejsu, którą otrzymasz będzie potwierdzeniem zdobytego stażu niezbędnego do uzyskania patentów i kwalifikacji żeglarskich. Podczas rejsu będziesz członkiem załogi, a nie turystą. Nie jesteśmy organizatorem rejsów turystycznych, przez co nie jesteśmy „organizatorem turystyki”.

 

Trasa rejsu
Lofoty w wersji chill
Bodo - Lofoty - Bodo
Termin i koszt rejsu
12.07.2024 - 19.07.2024
Brak miejsc
2 400 PLN
Więcej informacji
ania@jmaster.pl
Lofoty w wersji chill
JMaster Newsletter JMaster
Interesują mnie: *
Czartery
Rejsy
Szkolenia
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
JMaster nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu