Przejdź do głównej treści
Rejsy Czartery Szkolenia żeglarskie i motorowodne
JMaster

Lofoty w wersji full wypas Lofoty w wersji full wypas Lofoty w wersji full wypas

12-dniowy rejs, który rozpoczyna się w Tromso na kołem podbiegunowym, a kończy w Bodo. Rejs daje nam czas na dokładną eksplorację Lofotów, po drodze planujemy zawinąć na wyspę Senja. Co dokładnie nas czeka? O tym zadecyduje pogoda, ale kilka rzeczy jest pewnych, będzie żeglowanie za kołem podbiegunowym i po wodach pływowych, będzie czas na odpoczynek w malowniczych norweskich portach, będzie czas na spacery górskie – norweskie wybrzeże to przede wszystkim cudowny kontrast pomiędzy górami i morzem i warto porównać te dwie perspektywy! Dzień będzie długi, bo o tej porze roku słońce na północy Norwegii prawie nie zachodzi.

Termin: 30.06-12.07

Koszt: 3600 zł koja + bilety lotnicze + składka jachtowa (ok 1500 zł). Składka jachtowa obejmuje koszt paliwa, portów, wyżywienia kupowanego przez załogę.

Jacht: Elektra (jacht 4-kabinowy, nikt nie śpi w mesie)

Kapitan:  Artur Sykson

Informujemy iż, wszystkie nasze rejsy są rejsami stażowo-szkoleniowymi. Mają one na celu rozwój praktycznych umiejętności żeglarskich. Opinia z rejsu, którą otrzymasz będzie potwierdzeniem zdobytego stażu niezbędnego do uzyskania patentów i kwalifikacji żeglarskich. Podczas rejsu będziesz członkiem załogi, a nie turystą. Nie jesteśmy organizatorem rejsów turystycznych, przez co nie jesteśmy „organizatorem turystyki”.

 

Trasa rejsu
Lofoty w wersji full wypas
Tromso - Senja - Trollfjord - Reine - Bodo
Termin i koszt rejsu
30.06.2024 - 12.07.2024
1 wolna koja
3 600 PLN
Lofoty w wersji full wypas
JMaster Newsletter JMaster
Interesują mnie: *
Czartery
Rejsy
Szkolenia
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
JMaster nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu