Przejdź do głównej treści
Rejsy Czartery Szkolenia żeglarskie i motorowodne
JMaster

Majorka Majorka Majorka

Ciepłe zakończenie sezonu na Balearach. Zaczynamy w Palma de Majorka. Chcielibyśmy spędzić trochę czasu w zatoczkach przy wyspie Cabrera, dalej popłynąć na Minorkę i odwiedzić Ciutadellę. Co jeszcze? Porty i zatoczki Majorki. które? O tym zadecyduje wiatr.

Termin: 21-28 września

Koszt: 2550 zł (zawiera transit log, ubezpieczenie kaucji, koszt sprzątania, wynajem pontonu i silnika, dodatkowo możliwy wynajem pościeli za 25 euro w dniu rozpoczęcia czarteru) + składka na porty, paliwo i jedzenie (ok 200 euro) + loty (z różnych miast Polski ok 1200 zł zł)

Jacht: Bavaria 46

Kapitan:  Artur Sykson

Informujemy iż, wszystkie nasze rejsy są rejsami stażowo-szkoleniowymi. Mają one na celu rozwój praktycznych umiejętności żeglarskich. Opinia z rejsu, którą otrzymasz będzie potwierdzeniem zdobytego stażu niezbędnego do uzyskania patentów i kwalifikacji żeglarskich. Podczas rejsu będziesz członkiem załogi, a nie turystą. Nie jesteśmy organizatorem rejsów turystycznych, przez co nie jesteśmy „organizatorem turystyki”.

 

Trasa rejsu
Majorka
Palma - Cabrera - Minorka - Palma
Termin i koszt rejsu
21.09.2024 - 28.09.2024
2 koje wolne
Więcej informacji
Majorka
JMaster Newsletter JMaster
Interesują mnie: *
Czartery
Rejsy
Szkolenia
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
JMaster nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu