Przejdź do głównej treści
Rejsy Czartery Szkolenia żeglarskie i motorowodne
JMaster

Majówka - start i meta w Gdańsku Majówka - start i meta w Gdańsku Majówka - start i meta w Gdańsku

Rejs zaczynamy i kończymy w Gdańsku - Sobieszewie. A dokąd płyniemy? Gdzie wiatr powieje! Naszym celem jest Szwecja - może Gotlandia z pięknym, średniowiecznym Visby, a może Karlskrona i położona opodal bezludna wysepka Utklippan  albo Olandia, czyli szwedzka kraina wiatraków. Naszym celem jest jak największa ilość godzin na żaglach. Dlatego nie obiecujemy konkretnej trasy, obiecujemy natomiast, że wykorzystamy bałtycki wiatr najlepiej jak to będzie możliwe w majówkę.

Rejs z dużą ilością żeglowania ( zakładamy min. 70 godzin, ale ostateczną decyzję podejmuje wiatr - zbyt silny może zatrzymać nas w porcie), w planie są też nocne przeloty.

Termin: 27.04-04.05

Koszt: 1700 zł koja + składka jachtowa (ok 800 zł) + dojazd. Składka jachtowa obejmuje koszt paliwa, portów, wyżywienia kupowanego przez załogę, a także transit log (50 zł od osoby)

Jacht: Rumcajs/Reset - zależnie od ilości chętnych

Informujemy iż, wszystkie nasze rejsy są rejsami stażowo-szkoleniowymi. Mają one na celu rozwój praktycznych umiejętności żeglarskich. Opinia z rejsu, którą otrzymasz będzie potwierdzeniem zdobytego stażu niezbędnego do uzyskania patentów i kwalifikacji żeglarskich. Podczas rejsu będziesz członkiem załogi, a nie turystą.

Trasa rejsu
Majówka - start i meta w Gdańsku
Gdańsk - gdzie wiatr powieje - Gdańsk
Termin i koszt rejsu
27.04.2024 - 04.05.2024
brak miejsc
Więcej informacji
Majówka - start i meta w Gdańsku
JMaster Newsletter JMaster
Interesują mnie: *
Czartery
Rejsy
Szkolenia
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
JMaster nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu