Przejdź do głównej treści
Rejsy Czartery Szkolenia żeglarskie i motorowodne
JMaster

Powitanie wiosny - Zatoka Gdańska i okolice Powitanie wiosny - Zatoka Gdańska i okolice Powitanie wiosny - Zatoka Gdańska i okolice

Powitanie wiosny wpisało się już na stałe w nasz kalendarz. 3- dniowy rejs po wodach Zatoki Gdańskiej dla tych, którzy: nie mogą się doczekać pierwszego po zimie spotkania z żaglami, dla tych, którzy chcieliby sobie przypomnieć o co chodzi w tym żeglarstwie albo popłynąć w swój pierwszy rejs i zobaczyć jak wygląda Bałtyk od strony wody. Słowem - dla KAŻDEGO. Rejs ma charakter mocno szkoleniowy, będzie okazja posterować  i pomanewrować jeśli tylko warunki na to pozwolą. Oczywiście zapraszamy również wszystkich tych, którzy do życia potrzebują przynajmniej jednej wizyty na Helu w kwartale.

Termin: 12-14 kwietnia (można przyjechać już w czwartek 11 kwietnia wieczorem)

Koszt: 800 zł koja + składka na porty, paliwo, jedzenie, sprzątanie (ok 350 zł)

Jacht: Elektra i Solka

Kapitanowie: Anna Sykson i Magdalena Syposz

Informujemy iż, wszystkie nasze rejsy są rejsami stażowo-szkoleniowymi. Mają one na celu rozwój praktycznych umiejętności żeglarskich. Opinia z rejsu, którą otrzymasz będzie potwierdzeniem zdobytego stażu niezbędnego do uzyskania patentów i kwalifikacji żeglarskich. Podczas rejsu będziesz członkiem załogi, a nie turystą.

Trasa rejsu
Powitanie wiosny - Zatoka Gdańska i okolice
Władysławowo - Hel - Sopot - Gdańsk
Termin i koszt rejsu
12.04.2024 - 14.04.2024
1 wolna koja
800 PLN
Powitanie wiosny - Zatoka Gdańska i okolice
JMaster Newsletter JMaster
Interesują mnie: *
Czartery
Rejsy
Szkolenia
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
JMaster nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu