Przejdź do głównej treści
Rejsy Czartery Szkolenia żeglarskie i motorowodne
JMaster

Sztokholmskie Szkiery Sztokholmskie Szkiery Sztokholmskie Szkiery

O sztokholmskich Szkierach mówi się, że to takie lepsze Mazury. Szkier to mała skalista wysepka powstała w wyniku niszczenia podłoża przez lodowiec i zalania. Szkiery są bardzo charakterystycznym elementem wybrzeży m.in. Szwecji, Finlandii czy Norwegii. Całkiem niedaleko nas znaleźć można archipelag sztokholmskich szkierów, który wygląda trochę jak żeglarski raj.
Szkiery Sztokholm są puste ( no trochę mniej w środku sezonu, ale i tak jest lepiej niż w Chorwacji). Do tego dużo słońca, długie dni, sauna w (prawie) każdym porcie – marzenie. Na dodatek Szkiery oferują świetne warunki żeglarskie, zwłaszcza fani nawigacji nie będą się nudzić.

Szkiery znamy od podszewki, żeglujemy tam regularnie od 10 lat, więc możemy pokazać Wam najpiękniejsze porciki i miejsca do cumowania na dziko.

Rejs dla każdego! To trasa idealna na pierwszy rejs morski, ale stare morskie wilki też nie będą się nudzić, zwłaszcza jeśli chcą podszkolić się w tematach nawigacji.

Start i zakończenie rejsu w centrum Sztokholmu - bardzo dobre połączenia lotnicze z wielu miast w Polsce.

Termin: 29.06-06.07.2024

Koszt: 1700 zł koja + składka jachtowa (szacujemy ok 1000 zł) + dojazd. Składka jachtowa obejmuje koszt paliwa, portów, wyżywienia kupowanego przez załogę, a także transit log (50 zł od osoby)

Jacht: Migotka

Kapitan: Jarosław Sykson

Informujemy iż, wszystkie nasze rejsy są rejsami stażowo-szkoleniowymi. Mają one na celu rozwój praktycznych umiejętności żeglarskich. Opinia z rejsu, którą otrzymasz będzie potwierdzeniem zdobytego stażu niezbędnego do uzyskania patentów i kwalifikacji żeglarskich. Podczas rejsu będziesz członkiem załogi, a nie turystą. Nie jesteśmy organizatorem rejsów turystycznych, przez co nie jesteśmy „organizatorem turystyki”.

 

Trasa rejsu
Szkiery Sztokholmu
Sztokholm - Borkum - Uto - Oya - Sztokholm
Termin i koszt rejsu
29.06.2024 - 06.07.2024
5 wolnych koi
Więcej informacji
Sztokholmskie Szkiery
JMaster Newsletter JMaster
Interesują mnie: *
Czartery
Rejsy
Szkolenia
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
JMaster nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu