Przejdź do głównej treści
Rejsy Czartery Szkolenia żeglarskie i motorowodne
JMaster

Trondheim - Alesund Trondheim - Alesund Trondheim - Alesund

Stratujemy w Trondheim – dawnej stolicy Norwegii. W sobotę po przylocie zapoznamy się z jachtem, przeprowadzone zostanie szkolenie bezpieczeństwa i uzupełnimy zapasy. Potem będzie czas na pozwiedzanie miasta, w tym średniowiecznej katedry, która jest najcenniejszym zabytkiem z tego okresu w Skandynawii. W niedzielę wypływamy. Najpierw czekają nas 2 nieco dłuższe odcinki, po drodze chcemy odwiedzić (jeśli warunki pogodowe pozwolą) szkiery norweskie czyli małe skalne wyspy, którymi usiane jest wybrzeże (może Ona albo Grip), dalej będziemy kierować się w stronę Alesund, w okolicach którego chcemy spędzić czas w Hjorundfiorden, gdzie czeka na nas kilka uroczych małych portów dających możliwości górskich spacerów i sauna z niesamowitym widokiem na fiord.

Rejs w zdecydowanej większości prowadzi po wodach osłoniętych od fali (ponad 90%), ryzyko choroby morskiej jest bardzo niewielkie i jest bardzo dobrym pomysłem na pierwszy rejs morski, dla tych, którzy chcą rozpocząć naukę żeglowania.

Termin: 03-10.08

Koszt: 2200 zł koja + składka ok 1200 zł + loty. Składka jachtowa obejmuje koszt paliwa, portów, wyżywienia kupowanego przez załogę.

Jacht: Reset 

Kapitan:  Magdalena Syposz

Informujemy iż, wszystkie nasze rejsy są rejsami stażowo-szkoleniowymi. Mają one na celu rozwój praktycznych umiejętności żeglarskich. Opinia z rejsu, którą otrzymasz będzie potwierdzeniem zdobytego stażu niezbędnego do uzyskania patentów i kwalifikacji żeglarskich. Podczas rejsu będziesz członkiem załogi, a nie turystą. Nie jesteśmy organizatorem rejsów turystycznych, przez co nie jesteśmy „organizatorem turystyki”.

 

Trasa rejsu
Trondheim-Alesund
Trondheim - Grip - Ona - Saebo - Urke - Alesund
Termin i koszt rejsu
03.08.2024 - 10.08.2024
2 wolne koje
Trondheim - Alesund
JMaster Newsletter JMaster
Interesują mnie: *
Czartery
Rejsy
Szkolenia
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
JMaster nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu