Przejdź do głównej treści
Rejsy Czartery Szkolenia żeglarskie i motorowodne
JMaster

Wrześniowy Bałtyk z Goeteborga do Gdańska Wrześniowy Bałtyk z Goeteborga do Gdańska Wrześniowy Bałtyk z Goeteborga do Gdańska

Wrzesień to idealny miesiąc na żeglowanie po Bałtyku. Jest ciepło i puste, a warunki pogodowe zazwyczaj są dobre. Proponujemy Wam trasę z Goeteborga (bardzo dobre połączenia lotnicze z wielu miast w Polsce) przez Cieśniny Duńskie, Bornholm do Gdańska. Co przed nami? O tym zdecyduje wiatr! Chcemy odwiedzić zamek Hamleta w Helsingor, być może zacumujemy nieopodal kopenhaskiej syrenki, dalej wybrzeże Skanii, Bornholm i obowiązkowa wizyta na Helu. Rejs kończymy w Gdańskim Sobieszewie.

Rejs z dużą ilością żeglowania (min. 80 godzin), w planie są też nocne przeloty i co najmniej jeden przelot ponad 30 godzinny. Polecany tym z Was, którzy pierwszy rejs mają już za sobą.

 Termin: 11-21.09.2024

Koszt: 2100 zł koja + składka jachtowa (szacujemy ok 1000 zł) + dojazd

Jacht: Reset

Kapitan: Michał Nowak

Informujemy iż, wszystkie nasze rejsy są rejsami stażowo-szkoleniowymi. Mają one na celu rozwój praktycznych umiejętności żeglarskich. Opinia z rejsu, którą otrzymasz będzie potwierdzeniem zdobytego stażu niezbędnego do uzyskania patentów i kwalifikacji żeglarskich. Podczas rejsu będziesz członkiem załogi, a nie turystą. Nie jesteśmy organizatorem rejsów turystycznych, przez co nie jesteśmy „organizatorem turystyki”.

Trasa rejsu
Wrześniowy Bałtyk
Goeteborg - Helsingor - Skanor - Bornholm - Hel - Gdańsk
Termin i koszt rejsu
11.09.2024 - 21.09.2024
4 wolne koje
Więcej informacji
Wrześniowy Bałtyk z Goeteborga do Gdańska
JMaster Newsletter JMaster
Interesują mnie: *
Czartery
Rejsy
Szkolenia
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
JMaster nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu