Przejdź do głównej treści
Rejsy Czartery Szkolenia żeglarskie i motorowodne
JMaster

Majówka na Bałtyku Majówka na Bałtyku Majówka na Bałtyku

Tym razem wykorzystujemy szczęśliwy układ dni wolnych w kalendarzu i proponujemy Wam majówkę wyjątkowo długą bo 10-cio dniową. Zaczynamy w Gdańsku, kończymy w Goeteborgu (bardzo dobre i tanie połączenia lotnicze z wieloma miastami w Polsce). Co po drodze? W planach mamy krótki przystanek na Bornholmie, żeglugę przez kanał Falsterbo i cieśniny Duńskie. Chcemy zatrzymać się na chwilę pod kopenhaską syrenką, odwiedzić zamek Hamleta w Helsingor i sielską wyspę Ven. To na pewno nie koniec atrakcji, ale o szczegółach jak zawsze zadecyduje pogoda.

Rejs z dużą ilością żeglowania (min. 80 godzin), w planie są też nocne przeloty i co najmniej jeden przelot ponad 30 godzinny. Polecany tym z Was, którzy pierwszy rejs mają już za sobą.

Termin: 27.04-08.05

Koszt: 2300 zł koja + składka jachtowa (szacuję ok 1000 zł) + dojazd. Składka jachtowa obejmuje koszt paliwa, portów, wyżywienia kupowanego przez załogę, a także transit log (50 zł od osoby)

Jacht: Elektra

Kapitan: Artur Sykson

Informujemy iż, wszystkie nasze rejsy są rejsami stażowo-szkoleniowymi. Mają one na celu rozwój praktycznych umiejętności żeglarskich. Opinia z rejsu, którą otrzymasz będzie potwierdzeniem zdobytego stażu niezbędnego do uzyskania patentów i kwalifikacji żeglarskich. Podczas rejsu będziesz członkiem załogi, a nie turystą.

Trasa rejsu
Majówka na Bałtyku
Gdańsk - Bornholm - Kopenhaga - Goeteborg
Termin i koszt rejsu
27.04.2024 - 08.05.2024
1 wolna koja
Majówka na Bałtyku
JMaster Newsletter JMaster
Interesują mnie: *
Czartery
Rejsy
Szkolenia
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
JMaster nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu